Kontakt

Czekamy na Wasze wpisy w księdze gości

Napisz nowy wpis do księgi

 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
Twój adres E-mail nie będzie widoczny.
26 wpisów.
Gdzie by tu dalej napisał/a 27 lutego 2016
Dziękujemy gorąco za wszystkie miłe wpisy! To dla nas dodatkowa motywacja:) Cały czas wrzucamy archiwalne materiały i próbujemy udoskonalać stronę. Cieszymy się, że wędrujecie razem z nami!
Lech napisał/a 25 lutego 2016
Jesteście cudowni ...na razie poczytałem o Podlasiu i Tatrach .. reszta póżniej... jak miło pznać ludzi o podobnych zainteresowaniach. Pozdrawiam.😉
Justyna napisał/a 16 lutego 2016
Majstersztyk 🙂 Jeszcze raz gratuluję, pomysłu i wykonania (tu miejsce na nasze pokłony) 🙂 Stronę udostępniłam dalej i nawet, jak się okazuje, z dobrym skutkiem, bo Wasze pomysły zainspirowały do wyjazdu innych. Pozdrowienia dla całej 5!!
Joanna napisał/a 27 stycznia 2016
Hej, to znowu ja, Wasza fanka. Tym razem obejrzałam zdjęcia z Waszych poświątecznych wojaży. Przypomniały mi się wędrówki studenckie po Gorcach i wycieczki szkolne z dziećmi 😉 Widzę, że chłopaki rosną jak na drożdżach... Pochwalcie się zdjęciem z okładki, please. Całuję Was wszytskich mocno!!!
Asia napisał/a 19 listopada 2015
Kochani, naprawdę super strona. Powinniście się jakoś promować w gazetach podróżniczych. Aż chce się jechać już, teraz, natychmiast w świat 🙂 Całuję Was mocno!
Gdzie by tu dalej napisał/a 28 września 2015
Cieszymy się, że jesteście z nami! Zapraszamy do dzielenia się Waszymi wrażeniami i doświadczeniami.

 

Znajdziecie nas tutaj:

Profil na Facebooku

Portal Góry i Ludzie

 

Możecie też napisać do nas:

gdziebytudalej@wp.pl