06. Za nami podwyzszenie dla orkiestry, tradycyjnie nazywane stolicą.Za nami podwyzszenie dla orkiestry, tradycyjnie nazywane stolicą. Za nami podwyzszenie dla orkiestry, tradycyjnie nazywane stolicą.