Beskid Śląski, część II

7 marca 2009, sobota Rano załamuje nas deszcz, który potem na szczęście przechodzi w mokry śnieg Przedpołudniowa wycieczka M. i R.: Jawornik – Soszów Podjeżdżamy samochodem do Jawornika, rozmawiając cały czas o wczorajszej radosnej nowinie. Ośrodek narciarski Wisła-Soszów wywiera na…



